Ставес
ПОСЕРЕДНИЦТВО
У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ
В ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ В ГАЛУЗЯХ

Про компанію

Ми динамічна та швидко прогресуюча компанія, яка побудована на основі знань та досвіду людей, які займаються проблематикою персоналістики та посередництвом в працевлаштуванні вже на протязі багатьох років, на території України а також за кордоном.

Нашим головним, постійним та економічно стабільним партнером за кордоном, є компанія «Ставес.цз, дружство», з офісом в м. Брно (Чеська республіка), яка в рамках своєї підприємницької діяльності пропонує нашим громадянам залучання до широкого спектру чеської економіки, починаючи з професій які не вимагають спеціальної освіти, фізичної підготовки чи певної людської статі, аж до високоосвічених дипломованих працівників, з потрібним практичним досвідом, та керівників виробництва.

Наша компанія пропонує кожному із своїх клієнтів адміністративний та інформаційно-консультативний сервіс, в який входить наприклад, загальна консультація в питаннях працевлаштування, та у вакансіях на Україні та за кордоном. У випадку бажання клієнтів працевлаштуватись в Чеській республіці, наша компанія, в зв’язку з їхньою майбутньою працею, виконує функцію посередника та координатора у справі взаємної співпраці та комунікації між бажаючими працевлаштуватись та майбутнім працедавцем. Наш головний партнер для своїх майбутніх працівників, підготовлює повний комплект документів та юридичних підстав до їхніх заяв для отримання робочої шенгенської візи, а після подачі заяви у відповідному представництві ЧР, далі контролює, а також у випадку потреби втручається в перебіг процедури виготовлення візи, яку проводить відповідний державний орган ЧР. Також нашим партнером контролюється законний перебіг процедури, наприклад дотримання законних термінів на протязі цілої процедури щодо оформлення вищевказаної візи.

Зустрічі з консулом України

Компанія «Ставес.цз, дружство», для своїх працівників з України, організує та проводить регулярні зустрічі з консулом України та відповідними працівниками консульства України в м. Брно. Ціллю цих зустрічей є, перед усім, представити та презентувати цей державний інститут, який охороняє інтереси та права всіх громадян України на території Чеської республіки. Під час цих зустрічей, кожний з працівників має можливість познайомитись з офіційними представниками України в Чеській республіці, а також дізнається про культурно-масові, спортивні та інші заходи, які проводяться за допомогою та під керівництвом консульства України в Чеській республіці, а також під час дискусії мають індивідуальну можливість задавати представникам консульства конкретні особисті запитання.

Перевезення до ЧР

Зразу після отримання візи, кожний з наших клієнтів, має право скористатися регулярним автобусним сполученням Брно (ЧР) – Тернопіль (УКР) та назад, забезпеченим для цієї цілі нашим партнером в ЧР. Автобусне перевезення стає, таким чином, першим фізичним контактом між нашим клієнтом та його майбутнім працедавцем в Чеській республіці. Цим сполученням, зрозуміло, й надалі користуються працівники нашого партнера, для будь-якої із своїх поїздок між Україною та ЧР (відпуск та ін.)